Sona Nowe Miasto - strona nieoficjalna

DANE DO FAKTURY

LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY "SONA"

UL.ZAWODZIE 2

09 - 120 NOWE MIASTO

NIP: 567-190-39-21

KONTO BANKOWE

LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY SONA NOWE MIASTO

BANK SPÓŁDZIELCZY W PŁOŃSKU O/ NOWE MIASTO

43 8230 0007 0200 0722 2000 0001

SPONSOR GŁÓWNY

GMINA

NOWE MIASTO

16 KOLEJKA LIGOWA: WKRA SOCHOCIN - SONA NOWE MIASTO

• autor: monika79, 2015-03-11 12:19

WKRA SOCHOCIN - SONA NOWE MIASTO 1:2 (0:0)

bramki:  Kowalczyk (80, as. Ernest), Cytloch (88, as. Ernest).

Sona: Rafał Wieczorkowski – Arkadiusz Bralski, Radosław Cytloch, Krzysztof Brudzyński, Konrad Wiktorowicz (19, Marcin Szwejkowski), Łukasz Młudzikowski, Bartosz Kaczor, Sebastian Małecki, Karol Drążek (46, Krzysztof Kowalczyk), Maciej Białorudzki (78,Marcin Macias), Michał Ernest.

Derby wreszcie dla Sony

A także w sobotę, 14 marca, wielkie emocje kibice z powiatu płońskiego przeżyli podczas inauguracji ligi okręgowej. W Sochocinie bowiem doszło do derbowego pojedynku miejscowej Wkry z Soną Nowe Miasto........>>>>

Od chwili pojawienia się w okręgówce Wkry, to ona w takich pojedynkach derbowych była lepsza notując dwie wygrane i remis. Tym razem jednak ze zwycięstwa cieszyła się drużyna z Nowego Miasta, choć nie przyszło jej ono z łatwością. Derby, jak to zwykle bywa, rządzą się swoimi prawami i z pewnością nie zabrakło w nich determinacji, woli walki i ostrych spięć. W pierwszej części spotkania rysowała się przewaga gości, którzy stwarzali sobie więcej sytuacji ofensywnych, i w których brakowało jedynie dokładności. Ostatecznie biorąc pod uwagę najlepsze okazje bramkowe obydwa  zespoły powinny zaliczyć  po jednym trafieniu. W obu przypadkach dobrymi interwencjami popisali się bramkarze. Najpierw w 31 minucie  w sytuacji sam na sam z Michałem Ernestem lepszy okazał się Łukasz Aniserowicz, następnie w 37 minucie  groźny strzał Mateusza Ordaka wybronił Rafał Wieczorkowski.  W dalszej części spotkania lekką przewagę uzyskali gospodarze. Wkra mogła wyjść na prowadzenie za sprawą Radosława Wolińskiego, jednak po jego strzale futbolówka trafiła w słupek.
Najwięcej emocji przyniosły ostatnie minuty spotkania. W 80 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Krzysztof Kowalczyk, pokonując Aniserowicza uderzeniem głową. Zespół gości poszedł za ciosem i tuż przed końcem regulaminowego czasu gry  podwyższył prowadzenie,  a na listę strzelców wpisał się Radosław Cytloch. Przy obu trafienia asystował, dobrze spisujący się w tym sezonie Michał Ernest. Honorowy gol dla gospodarzy padł już w doliczonym czasie gry. Przed szesnastką faulowany został Michał Jarosławski, a rzut wolny precyzyjnym strzałem zakończył grający trener Wkry - Krzysztof Dzięgielewski.

- www.plonszczak.pl

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SONA NOWE MIASTO 4:2 GKS Góra
2022-07-07, 17:00:00

oceny zawodników »

SONA NOWE MIASTO 4:2 GKS Góra
Korona Karolinowo SONA NOWE MIASTO

POGODA

Nowe Miasto

pon.

Kryształ Glinojeck - Sona 2:0 - 8 kolejka ligowa 22.09.
Ładowanie...

Znajdź nas na Facebook"u